Енергія в самій основі сучасної економіки. З початку промислової революції більше 200 років тому, всі країни-якщо на зовсім інший темп-розробили на задній виробництва і спалювання викопного палива. Існує ніяких сумнівів, що зручні життя багато з нас живуть сьогодні не було б можливим без працюючих на викопному паливі розвитку в минулому. Але заслуги викопного палива тепер здаються менш переконливими.

Технології використання поновлюваних джерел енергії, таких як сонячна PV, пропонують потенціал в інтересах країн по всьому світу. (Джерело: Flickr користувачем Magharebia)

По-перше, прийняти субсидій. В даний час, ми кидаємо близько 10-12 разів більше грошей платників податків на викопні види палива, ніж ми вкладаємо в поновлювані джерела енергії- і це тільки прямі субсидії . Крім того, локальне забруднення повітря і води і пов'язані з ними наслідки для здоров'я коштувати трильйони доларів по всьому світу. Національна дослідницька рада США оцінює "приховані" витрати на викопне паливо в Сполучених Штатах (реальні витрати для суспільства, які не відображені в паливі "у ринкових цінах) в 120 млрд. доларів на рік. Китайський уряд вважає, забруднення навколишнього середовища і пов'язані з ними витрати на охорону здоров'я складуть 10 відсотків від ВВП цієї країни.

Тоді є волатильність ринків палива викопного, яка, можливо, призвела до величезних економічної нестабільності в недавньому минулому. Просто щоб дати уявлення про те, що ця волатильність означає деяких країнах: збільшення світової ціни нафти всього $ 10 може означати зниження ВВП деяких малих народів 2-3 відсотків.

І, нарешті, викопні види палива є причиною того, що багато видних коментаторів-президенти, прем'єр-міністри, і генеральні секретарі-назвали головною проблемою цього століття: зміна клімату. Майже 70 відсотків глобальних викидів двоокису вуглецю приходять від спалювання викопних видів палива. З використання енергії, як очікується, подвоїться протягом наступних двох десятиліть, ясно, ми зіткнемося з екологічної, економічної та соціальної кризи невідомих пропорціях, якщо ми продовжуємо розвивати на основі існуючої системи нестійкого енергії. У відповідь, багато хто, наприклад, канцлер Німеччини Ангела Меркель , вважають, що "поновлювані джерела енергії повинні стати центральним стовпом нашого майбутнього енергопостачання."

Так само, як поява 18-го століття проривних технологій використання енергії вугілля підживлюється промислова революція, розвиток нових технологій харчування від поновлюваних ресурсів вносить свій внесок у сучасній зсуву енергії парадигми. Технології використання поновлюваних джерел енергії пропонують можливість для харчування товариств сьогодні без шкоди для тих, про майбутнє.

Падіння витрат є лише одним з багатьох факторів, які повинні позиціонувати ці технології, щоб грати ще більшу роль в поточному і майбутньому розвитку. Високі початкові витрати, які вже давно сповільнилося поновлюваних розгортання швидко стають справою минулого. Сонячні ціни фотоелектричні, наприклад, прогнозується подальше зниження аж до 40 відсотків до 2015 року для типових комерційних систем, внаслідок чого 1 $ за ват систем поширюються на широкій до 2020 року, що робить сонячний вартість PV конкурувати з джерел енергії, таких як ядерна та вугілля.

Стійка енергетика є драйвером не тільки економічного зростання, а й соціального розвитку, а також. Генеральна Асамблея ООН заявила , що "... доступ до сучасних недорогим енергетичними послугами в країнах, що розвиваються має важливе значення для досягнення погоджених на міжнародному рівні цілей в галузі розвитку, в тому числі Цілей розвитку тисячоліття , а також сталого розвитку, які допомогли б знизити рівень бідності і поліпшити умови і рівень життя для більшості населення світу ".

За допомогою цих керівних принципів, Генерального секретаря ООН зі сталої енергетики для всіх Ініціативи (SE4ALL) висвітив 2012 як Міжнародний рік стійкої енергетики для всіх , і сприятиме розробці та впровадженню технологій використання поновлюваних джерел енергії як одного з ключових пріоритетних областях майбутній Ріо +20 Конференція ООН зі сталого розвитку.

Опора на традиційні види палива залишив 1,3 мільярда людей у ​​всьому світі не мають доступу до електроенергії (і ще приблизно мільярда людина, що має ненадійну доступ) і 3 мільярди людей залежать від традиційної біомаси для задоволення своїх енергетичних потреб. Для вирішення цих проблем SE4ALL група Генерального секретаря зобов'язалося досягнення трьох значущих цілей до 2030 року:

  1. Забезпечення загального доступу до сучасних енергетичних послуг
  2. Скорочення глобальної енергоємності на 40 відсотків
  3. Збільшення частки відновлюваних джерел енергії "глобального споживання енергії до 30 відсотків.

З цілями міжнародного співтовариства для розгортання відновлювальних джерел енергії підкріплюються падіння цін технології, з'являється, щоб світ був на межі системного зрушення убік сталого майбутнього. Робота Інституту глобального з Міжнародним агентством з поновлюваних джерел енергії ( IRENA ) виглядає для полегшення цього необхідні перетворення. Залишайтеся з нами для частини другої цієї блозі, де ми обговорюємо запропоновану Індекс відновлюваної розвитку і внесок Worldwatch у створення цього критичного показника.

Еван Musolino є клімату і науковий співробітник енергії в Worldwatch Institute, міжнародної організації екологічних досліджень. Олександр Окс є директор програми клімату та енергії на Worldwatch.

Схожі повідомлення з Мініатюри
Зміна клімату , скорочення викидів , фінанси , низьким рівнем викидів вуглецю , використання поновлюваних джерел енергії , поновлюваних джерел фінансів енергії , сонячна енергія , сталий розвиток