(“Livestock and Climate Change”), authors Robert Goodland and Jeff Anhang argue that livestock emissions have been severely underestimated. У статті в листопадовому / грудень 2009 [PDF] виданні World Watch Magazine ("Тваринництво і зміна клімату"), автори Роберт Goodland і Джефф Anhang стверджують, що викиди від худоби були серйозно недооцінені. На їх думку, сільськогосподарські тварини і їх побічні продукти становити не менше 32600 млн тонн еквівалента діоксиду вуглецю на рік, що становить 51 відсотків від річного обсягу викидів парникових газів у всьому світі. Виходячи зі свого аналізу, Гудленд і Anhang рекомендуємо радикальне зниження споживання м'яса, щоб допомогти уповільнити зміна клімату.

GOODLAND і Anhang в цифри набагато вище тих, повідомили в широко цитованої доповіді 2006 року, сільськогосподарські тварини Довга тінь , з боку Продовольчої і сільськогосподарської організації Об'єднаних Націй. За її оцінками, 18 відсотків річних викидів парникових газів у всьому світі відносяться до худоби, буйволів, овець, кіз, верблюдів, свиней і птиці. "Тваринництво і зміна клімату" викликав інтенсивне обговорення в ряді форумів. У той час як деякі читачі підтримали оцінку авторів і рекомендації, інші не погодилися з одного або обох.

Ми хочемо надати всім, хто зацікавлений у цій важливій дискусії-фахівців чи ні-з відкритим форумом для обговорення. У той час як топовий журналу чітко сказано, що "Думки, висловлені в світовій Watch, належать авторам і не обов'язково відображають позиції Інституту глобального," наукова чесність і пошук ефективних рішень стійкості є основою щоденної роботи Інституту.

Ми запрошуємо вас внести свій внесок в обговорення коментуючи статтю тут. Найбільш конструктивні та переконливі коментарі також будуть надруковані в наступному випуску світової Watch. Крім того, будь ласка, перевірте наш блог, Поживний планету , де продовольство та сільське господарство команда глобального моніторингу виступає за інший, і, на їх думку більш ефективним, способом вирішення змішаного врожаю худобу та сталого їжі, ніж стаття Гудленд / Anhang рекомендує.

Схожі повідомлення з Мініатюри
сільське господарство , зміна клімату , скорочення викидів , викиди, пов'язані з енергетикою , сільськогосподарські тварини , викиди від худоби