Такі країни, як Бразилія, Еквадор і Папуа-Нової Гвінеї просять фінансової компенсації проблеми збезлісення, а тепер Саудівська Аравія хоче компенсацію, якщо країни скоротити споживання нафти до пом'якшення наслідків зміни клімату. Хіба це абсолютно надуманим, щоб запитати, якщо люди мають бути компенсовані за те, що менше або їхні діти?

На Wilson Center обговорення середу, New York Times репортер Ендрю Ревкін вважається цю ідею і заявив, що, маючи менше дітей був одним з кращих способів, що люди могли б знизити свої сліди вуглецю. Люди відтворювати в геометричній прогресії, і має двох дітей замість трьох по зниженню споживання енергії, які могли б відбутися протягом кількох поколінь. Доповідь Павла Мерто PDF з Університету штату Орегон виявили, що "вуглець спадщина" того, ще одна дитина в двадцять разів важливіше, ніж інші варіанти люди приймають протягом свого життя (наприклад, те, що вид транспорту вони використовують, наприклад). У Сполучених Штатах, дитина має 160 раз вплив вуглецю, ніж дитина, що народилася в Бангладеш, відповідно до Murtaugh.

Smaller Family Tree, Fewer Emissions

Невеликі дерева, менше викидів

Нинішнього населення світу становить 6,8 мільярда доларів, а за прогнозами, збільшиться до 9,1 млрд в 2050 році Ми знаходимося в глобальній скрутного становища: індустріально розвинені країни намагаються обмежити їх споживання енергії, заохочуючи і в деяких відносинах допомогу країнам, що розвиваються в індустріалізації, яка стимулюватиме їх попит на енергію.

Вуглецеві кредити для меншої кількості дітей може бути менш застосовні в країнах, що розвиваються, так як промислово розвинені країни мають набагато більше викидів на душу населення. Крім того, за словами експерта населення і глобального моніторингу віце-президента Роберта Engelman, за оцінками, 200 мільйонів жінок, які хочуть уникнути вагітності, ризикують все одно, тому що вони не мають достатнього доступу до протизаплідних засобів і пов'язаних з ними послуг в області репродуктивного здоров'я. Як пояснює Engelman у своїй книзі більше: Населення, природа, і що хочуть жінки, забезпечуючи такий доступ до всім жінкам, природно, буде викликати народжуваності знижуватися. Інші ключові фактори включають в себе збільшення освіти та гендерної рівності дівчаток, які надати жінкам можливість шукати послуги в галузі репродуктивного здоров'я, впливають на їх почати дітонародження в більш пізньому віці, а також збільшити їх ринкову владу з чоловіками, щоб вирішити, коли і скільки дітей мати.

Згідно з нещодавньою доповіддю дій в області народонаселення Міжнародного PDF, 37 з 41 Національних адаптаційних програм дій (НПДА), представлений в РКЗК ООН по найменш розвиненим країнам визначили зростання чисельності населення або високої щільності, як фактор, який робить їх більш уразливими до зміни клімату. Тільки одна з цих країн, однак, запропонував проект адаптації, яка включає репродуктивного здоров'я та планування сім'ї. Незважаючи на заклики до розширення служб охорони репродуктивного здоров'я та планування сім'ї в якості питання про права людини, в цілому, залишається відсутні переговорів, що ведуть у Копенгаген. Навіть якщо ми не почнемо роздавати вуглецеві кредити бездітних пар або батьків дуже маленьких сімей - ідея, ймовірно, виявиться складним, щоб включити в політику - ми можемо сприяти дискусії з цих підключень до зміни клімату. І ми можемо допомогти зміцненню потенціалу жінок та їх партнерів у всьому світі, щоб вибрати для себе час і частоту вагітності.

Схожі повідомлення з Мініатюри
вуглецю спадщина , планування сім'ї , викидів на душу населення , населення , послуг в області репродуктивного здоров'я , Роберт Енджелман , жінок