(“Livestock and Climate Change”), authors Robert Goodland and Jeff Anhang argue that livestock emissions have been severely underestimated. Rakstā, kas 2009 gada novembris / decembris [PDF] izdevuma World Watch Magazine ("lopkopība un klimata pārmaiņām"), autori Robert Goodland un Jeff Anhang apgalvo, ka lopkopības emisija ir stipri par zemu. Pēc viņu domām, lopkopības un to blakusprodukti veido katru gadu vismaz 32600000000 tonnu oglekļa dioksīda ekvivalenta, vai 51 procentu gada pasaules SEG emisijām. Pamatojoties uz savu analīzi, Goodland un Anhang iesaka radikālu samazinājumu gaļas patēriņu, lai palīdzētu lēni klimata pārmaiņām.

Goodland un Anhang ir skaitļi ir daudz augstākas nekā ziņots plaši citēts 2006 ziņojumu, Lopkopības garā ēna , ko Apvienoto Nāciju Organizācijas Pārtikas un lauksaimniecības organizācijas. Tā lēš, ka 18 procenti no gada pasaules SEG emisiju ir saistītas ar liellopu, bifeļu, aitu, kazu, kamieļu, cūkas un mājputni. "Lopkopība un klimata pārmaiņas", ir izraisījusi intensīva diskusija vairākos forumos. Kaut arī daži lasītāji ir atbalstījusi autoru vērtējumu un rekomendācijas, citi nepiekrīt vienā vai abos.

Mēs vēlamies sniegt ikvienam, kurš ir ieinteresēts šajās svarīgajās debatēs-ekspertiem vai ne ar atvērtu diskusiju forumu. Lai gan žurnāla masta gala ir skaidri teikts, ka "izteiktie viedokļi World Watch ir tās autori, un tie ne vienmēr atspoguļo pozīcijas ar Worldwatch Institute", zinātnisko godprātību un meklēšanas dzīvotspējīgiem ilgtspējības risinājumi ir pamats Institūta ikdienas darbā.

Mēs aicinām Jūs piedalīties diskusijā, komentējot rakstu šeit. Visvairāk konstruktīvie un pārliecinoši komentāri arī tiks iespiesti nākotnes jautājums par World Watch. Turklāt, lūdzu, pārbaudiet mūsu blogu, Barojošs planētu , kur Worldwatch pārtikas un lauksaimniecības komanda ir arguments par atšķirīgas, un, viņuprāt efektīvāk, kā risināt jautājumu par jauktas kultūraugu mājlopus un ilgtspējīgu pārtikas nekā Goodland / Anhang raksts iesaka.

Related Posts ar sīktēlus
lauksaimniecība , klimata pārmaiņu , emisiju samazināšana , kas saistīti ar enerģiju emisijas , lopkopības , lauksaimniecības dzīvnieku emisijas