Globāli, jauni ieguldījumi atjaunojamās enerģijas samazinājās 11 procentiem 2012. Bet Latīņamerikā un Karību jūras reģionā (neieskaitot Brazīlija), tā pieauga par ievērojamu ātrumu 127 procentiem, sasniedzot 4.6 miljardus ASV dolāru . Tas bija konteksts 3 Gada atjaunojamās enerģijas finansēšanas foruma Latīņamerikas un Karību jūras reģiona (atvēršana Reff-LAC ), kas notika šonedēļ Maiami, Floridā. Gada notikums, koordinē Euromoney enerģētikas Events , American Padomei par atjaunojamo enerģiju ( ACORE ) un Latīņamerikas un Karību jūras reģiona valstu padomes par atjaunojamo enerģiju (LAC-CORE), mērķis ir savienot attīstītājiem un investoriem, kas var turpināt veicināt spēcīgu investīciju klimatu atjaunojamie energoresursi, kas notiek šajā reģionā.

LAC-CORE prezidents Carlos St James, uzstājoties 3 Gada Reff-LAC konferenci. (Foto kredīts: Mark Konold)

Vadītāji iekļauti projektu attīstītāji, finansisti un valsts amatpersonas, no kuriem visi bija pieredzi, lai dalītos par to, kas darbojas šajā reģionā. Dažās vietās, piemēram, Čīles un Peru, projektu konkursa strādā, lai veicinātu atjaunojamo energoresursu izmantošanu. Karību jūras reģionā, mehānismi, piemēram, neto uzskaiti un feed-in tarifi joprojām ir ieteicamā pieeja, lai veicinātu atjaunojamās enerģijas attīstību. Daudzi vadītāji uzsvēra, ka galvenais, lai ilgstošus panākumus šajā reģionā ir politiskā griba, kas rada vidi, kas veicina sekmīgu atjaunojamo energoresursu ieguldījumiem. Viņi arī uzsvēra, cik projekti kļūst pievilcīgākas mazāk viņi jāpaļaujas uz subsīdijām un citiem atbalsta mehānismiem.

Worldwatch, pamatojoties uz tās plašo darbu Karību jūras un Centrālamerikā , tika lūgts sniegt ieskatu konferencē, uz kuru tehnoloģijas strādā arī dažādās valstīs. Man bija iespēja parādīt, ka abos reģionos, atjaunojamās enerģijas tehnoloģijām strādā tur, kur ir resurss, lai atbilstu, ar nosacījumu, ka piemērota vide investīcijām un projekta panākumiem eksistē. Liela mēroga hidroenerģija ir ļoti liela nozīme elektroenerģijas ražošanā vairumā Centrālamerikas valstu, dažreiz tik daudz kā 35 procentiem vai vairāk. Un, lai gan atjaunojamie energoresursi veido tikai 8 procenti no pašreizējās elektroenerģijas ražošanas Karību, ir iespējami ievērojami uzlabojumi, jo īpaši tāpēc, ģeotermālie resursi tiek pētīti vietās, piemēram Nevisas un Grenādas.

Neskatoties uz spēcīgu saules, vēja un biomasas resursu, tomēr valdības joprojām cenšas, lai apmierinātu strauji augošo pieprasījumu pēc enerģijas ar paaugstinātu fosilo kurināmo ražošanai. Piemēram, kaut arī Dominikānas Republika nesen svinēja atvēršanu otrā posma tās Los Cocos vēja un guvusi ievērojamus panākumus nodrošinot attīstītājs ar 30 MW saules enerģijas staciju Monte Plata, valsts nesen paziņoja par plāniem attiecībā uz jaunu ogļu -darbināmas elektrostacijas iekārta 10 reizes lielāka par saules enerģijas staciju. Otrs ogļu ražotne sekot tuvākajā nākotnē, kas abi tiek būvēts, lai aizstātu drīzumā-to-be-pensijā dīzeļa ražota elektroenerģija. Carbon kara viesiem priekšsēdētājs José María Figueres apkopot šādu pieeju, jo, "ņemot mums uz 21 gadsimta izmanto enerģijas tehnoloģijas, kas ir beigušies tvaika 200 gadus pēc izgudrošanas pirmo tvaika dzinēju. "

Worldwatch ir jau pierādījusi , ka ļoti labvēlīga saules resurss pastāv Dominikānas Republikā, un izmaksas saules iekārtu visā pasaulē turpina kristies . Tomēr liela mēroga investīcijas turpina izvairīties DR nesaprātīgi atmaksāšanās robežas ( septiņi gadi ), novirzot stimulus atjaunojamās enerģijas, un nabaga valsts finanses palīdz veicināt sliktu investīciju klimatu.

Lai saglabātu reģiona pozitīvo impulsu, valstīm vajadzētu veikt bižele no Arubas. Otrajā dienā konferences, Jocelyne Croes ministrs pilnvarotais Arubu un pārstāvis valdības Arubas pie Nīderlandes vēstniecībā Amerikas Savienotajās Valstīs, kas aprakstīta Aruba nesen partnerattiecības ar oglekļa kara Room pāreju salu līdz 100 procentiem atjaunojamo enerģiju. Vēja, saules, un okeāna resursiem būs galvenā loma, novirzot fosilā kurināmā atkarīgu ekonomiku, lai vienu, kas vairs nav skārusi svārstīgo naftas cenu vai degradāciju dabisko vidi, un kas bauda ekonomiskas priekšrocības, palielinot ieguldījumus un tehniski apmācīts darbaspēks.

Aruba centieni parāda, ko ACORE priekšsēdētāja vietnieks admirālis Deniss V. McGinn (USN-atvaļināts) aicina "triple bottom line" enerģijas, ekonomikas un vides drošību, un ir tieši veida drosmīgu, tālredzīgā, ka Latīņamerikas un Karību jūras reģiona valstīm būtu īstenojamas, lai sekmīgi risinātu savas augošās vajadzības pēc enerģijas. Tas ir arī sava veida signālu, ka investori meklēt, kā viņi cenšas panākt inovatīvus atjaunojamās enerģijas risinājumus, lai tirgū.

Tāpat kā ar pirmajiem diviem Reff-LAK konferencēm, šīs nedēļas notikums bija lieliska iespēja, lai novērotu progresu un saskaņot investoriem iespējas Latīņamerikā un Karību jūras reģionā. LAC-CORE prezidents Carlos St James, salīdzinot atjaunojamās enerģijas pasauli staigājot miglā. Dažreiz tas miglas pacēlāji un jūs redzat ainavu, kā tas ir un kurā virzienā jūs gatavojas iet. Reff-LAC ir, ka pārtraukums miglā un sniedza visus dalībniekus ar šo nepieciešamo ieskatu, lai saglabātu virzās pareizajā virzienā.

Mark Konold ir projekta vadītājs Worldwatch Klimata un enerģijas programmā.

Ko atbalstīja Starptautiskā klimata iniciatīvu Vācijas valdība, Worldwatch pašlaik strādā pie ilgtspējīgas enerģētikas plāni attiecībā uz Dominikānas Republiku, Haiti un Jamaikā.

Related Posts ar sīktēlus
Caribbean , Centrālamerika , jaunattīstības valstis , enerģija , energoefektivitāte , energoapgādes drošība , finanses , atjaunojamā enerģija , atjaunojamā enerģija finanses , ilgtspējīga attīstība