(“Livestock and Climate Change”), authors Robert Goodland and Jeff Anhang argue that livestock emissions have been severely underestimated. Atliekant in lapkričio / gruodis 2009 straipsnyje [PDF] leidimas Pasaulio Žiūrėti Magazine (gyvulininkystė ir klimato kaitos "), autoriai Robertas Goodland ir Jeffas Anhang teigia, kad gyvulininkystės emisijos buvo stipriai neįvertinta. Jų nuomone, gyvulių ir jų šalutinius produktus sudaro kasmet bent 32600000000 tonų anglies dioksido ekvivalento, arba 51 procentų metinių pasaulio šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijas. Remiantis jų analizę, Goodland ir Anhang rekomenduoti radikaliai sumažėjo mėsos vartojimas siekiant padėti sulėtinti klimato kaitą.

GOODLAND and Anhang anketa numeriai gerokai daugiau, nei nurodyta plačiai minėto 2006 ataskaita, Gyvulininkystės sektoriaus metamas didelis šešėlis , pagal Jungtinių Tautų Maisto ir žemės ūkio organizacija. Jis apskaičiavo, kad 18 procentų metinių pasaulio šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijų susidaro dėl galvijų, buivolų, avių, ožkų, kupranugarių, kiaulių, ir paukščių. "Gyvuliai ir klimato kaita" maišomas intensyviai diskusiją dėl kelių vykusių forumų. Nors kai kurie skaitytojai palaikė autorių vertinimus ir rekomendacijas, kiti nesutiko su vienos arba abiejų.

Mes norime suteikti visiems, kurie domisi šios svarbios diskusijos ekspertu ar ne atvirą diskusijų forumo. Nors žurnalo stiebo aiškiai teigiama, kad "nuomonės, išreikštos Pasaulio laikrodis yra tie autoriai, ir nebūtinai atspindi Worldwatch instituto pozicijas," mokslinio sąžiningumo ir ieškoti perspektyvių tvarumo sprendimus yra Instituto kasdienio darbo pagrindas.

Kviečiame dalyvauti diskusijoje komentuodamas straipsnį čia. Labiausiai konstruktyvūs ir įtikinamų komentarai bus spausdinami kurio nors numerio ateityje Pasaulio laikrodis. Be to, prašome patikrinti mūsų interneto dienoraštyje, Maitinantis Planet , kur Worldwatch žemės ūkio komanda pasisako už skirtingas, ir, jų nuomone, būtų veiksmingesnis, kaip spręsti mišrios augalininkystės gyvuliams ir tvarią maisto nei Goodland / Anhang straipsnis rekomenduoja.

Susijusios Žinutės su Miniatiūros
žemės ūkio , klimato kaitos , emisijų sumažinimą , energetika susijusios emisijos , gyvulininkystės , gyvulių emisija