Prof. Christoph Stefes - Šaltinis: Ekologiškas institutas

Vokietija dažnai nustato atsinaujinančios energijos politikos srityje pavyzdys. Praėjusią savaitę, tradicija tęsiama, kaip profesorius Christoph Stefes iš Kolorado universiteto Denver ir Ekologinės instituto Berlyne, ir profesorius Frank Laird iš Denverio universitete, gyrė Vokietijos politiką, esančio Ekologiškas Vašingtono biuro pateikimo metu. Jų žinia buvo aiški: Vokietijos atsinaujinančios energijos gamybos staigiai pakiltų, o JAV s nedidėja.

Tai ne visada buvo atvejis. Iki 1990 m, atsinaujinantys energijos šaltiniai, po panašius kelius Vokietijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tačiau Vokietija galėjo išnaudoti kaip galimybę lange atverta 1990-1992, o JAV suklupo. Per šį laikotarpį, ne tik padarė atsinaujinančių energijos šaltinių gauti daugiau kreditų ir valstybės paramą po 1986 m Černobylio branduolinės avarijos, tačiau Vokietijos politinė sistema taip pat susidūrė su perversmą, nes tautos suvienijimo.

Šio divergencijos į takais rezultatas yra dabar akivaizdu. Vertinant absoliučiais skaičiais, JAV bendra atsinaujinančių energijos galia 2009 buvo didesnis nei Vokietija s ( 52 ir 42 gigavatų, atitinkamai, išskyrus didelių hidroelektrinių ). Tačiau, atsinaujinantys energijos šaltiniai sudarė tik 8 proc visų JAV energijos tiekimo, ir tik 2,5 proc jei hidroenergija yra atmesti . Priešingai, Vokietija turėjo 10,3 proc atsinaujinanti energija galutinio bendrojo energijos suvartojimo (įskaitant hidroenergiją). Ir nors JAV turi kelis ilgalaikius federalinės atsinaujinančių šaltinių gaunamos energijos tikslus ( Amerikos išieškojimas ir reinvestavimas įstatymas (arra) 2009 yra keletas trumpalaikių tikslų), Vokietija siekiama toliau stiprinti savo atsinaujinančių energijos išteklių dalį galutiniame energijos bendrojo vartojimo 30 proc iki 2030 m , ir būti 50 procentų jo elektros energijos gamybos per tą patį laikotarpį.

Iš atsinaujinančių išteklių energijos gamybos - © Frank Laird Christoph STEFES

Kas sukėlė stiprų augimą atsinaujinančių Vokietijoje? Profesorius Stefes mano, kad pirmasis Vokietijos atsinaujinančių energijos išteklių politika - Atsinaujinančių energijos išteklių įstatymas 1991 ( Stromeinspeisunggesetz ) - atsitiko po šalies susijungimo, didžiausi energijos tiekėjai turėjo kitų dalykų galvoje ne atsinaujinantys energijos šaltiniai "diegimo, įskaitant kickstarting tradicinius verslus" avarijos ". buvusioje Rytų Vokietijoje. Tačiau tradicinis energetikos sektorius - ypač branduolinės pramonės Černobylio pabusti - tapo vis diskreditavo. Atsinaujinantys energijos šaltiniai, tuo tarpu, įgijo palankumą dėka augančio žaliųjų judėjimas. Todėl, atrodytų, nereikšmingas 1991 atsinaujinantys energijos sąskaita atrodė kaip komunalinių paslaugų "rūpesčius; jie negalėjo įsivaizduoti būsimą poveikį - taigi avarijos teoriją.

Profesorius Stefes taip pat pabrėžia keletą elementų, kurie kartu, nutiesė Vokietijos atsinaujinančių išteklių sėkmės kelią sutapimas. Kaip vėjo malūnai pradėjo Popping palei A3 - greitkelio, nutiesto iš Nyderlandų į Austriją, per Vokietiją - iš atsinaujinančių šaltinių fojė profesionalizacija įvyko. Interesų grupės sugebėjo kalbėti vienu balsu, kuris buvo išklausytas ekonomikos ir technologijų ministerijos, taip pat Aplinkos ministerijos. Šie finansuojami dideli kampanijos ir ekonominiai tyrimai ministerijos išryškinti atsinaujinančių energijos šaltinių privalumus, tarp kurių jų įnašą į dinamišką žalia pramonės ir pelningas eksporto sektoriaus kūrimą. Lošti pasiteisino: 2000 metais, maždaug 300.000 žmonių dirbo Vokietijos atsinaujinančios energijos pramonę, ir 200,000 daugiau tikimasi iki 2050 m Ekonomikos prieaugis buvo sėkmingai konvertuoti į politinių laimėjimų.

Profesorius Frank Laird - Šaltinis: LSE

Kodėl ir kada padarė JAV praleisti valtis? Profesorius Laird nurodo du pagrindinius veiksnius. JAV atsivėrusios galimybės atidarytas 1990-ųjų pradžioje, nes pokyčių naftos sektoriuje. Du įvykiai - "Exxon Valdez" naftos išsiliejimas Aliaskoje 1989 metais ir Irako invazijos į Kuveitą 1991 - pabrėžė naftos tiekimo pažeidžiamumą. Reaguodama į tai, JAV sutelktas į energetinį saugumą, todėl pagrindinis, iš viršaus į apačią energetikos politikos peržiūros pagal prezidento George'o HW Bushas: į Energetikos politikos akto 1992 m . Atsinaujinanti energija nebuvo visiškai iš paveikslėlio - Sąskaitą įgaliotas MTTP programas atsinaujinančios energijos - tačiau jie niekada nebuvo pakankamai finansuojama. Taigi, retorinis parama buvo parodyta, bet pritrūko įgyvendinimas įvyko.

Antra, atsinaujinančios energijos trūko vieningą paramą JAV ir susidūrė gerokai daugiau galingas iškastinio kuro fojė. Dar ir šiandien, didieji skyriai likti JAV atsinaujinančios energijos sektoriuje. Pavyzdžiui, saulės pramonė išsibarstę tarp Saulės energijos pramonės asociacijos, saulės elektros energijos asociacijos, Amerikos Saulės energijos visuomenėje, ir daug papildomų asociacijų valstybiniu lygiu. Tuo federaliniu lygiu, dauguma aplinkos lobistai sutelkė įsteigiantis cap-and-trade emisijos leidimų prekybos sistemą, o ne skatinti atsinaujinančią plėtrą pagal esamą reguliavimo sistemą.

Profesorius Laird pastebi, kad iš viršaus į apačią požiūris JAV energetikos politiką, kartu su įvairių veikėjų neorganizuotumo, lėmė tęsti status quo. Pastaruoju metu atsinaujinanti portfelio standartai buvo klestinti valstybiniu lygiu, bet mažai paskatų yra įgyvendinami federaliniu lygmeniu. Arra stimulas paketas skyrė keletą išteklių energetikos sektoriuje, įskaitant atsinaujinančios energijos, tačiau tai tik trumpalaikis ir negali būti laikoma ilgalaikę politiką to paties nuoseklumo, kad Vokietija įrodė per metus.

Profesoriai Laird ir STEFES pristatymas buvo grindžiamas šis straipsnis: Frank N. Laird ir Christoph Stefes, "Skirtingos takais Vokietijos ir JAV politikos Atsinaujinanti energija: šaltiniai skirtumas". Energetikos politika, 2009 liepos p 2619-29.

Susijusios Žinutės su Miniatiūros
energijos , energetikos politika , energetikos saugumas , supirkimo tarifai , Vokietija , ekologiškos darbo vietos , lobizmas , atsinaujinanti energija , Jungtinės Amerikos Valstijos