در طول بیست سال گذشته، مذاکرات آب و هوا توسط نگرانی غالب شده است که پرداختن به گرم شدن کره زمین ضد کسب و کار و طاقت فرسا برای توسعه آینده است. پیشرفت ناکافی ما در 18 پلیس به سوی ساخته شده 'جلوگیری از دخالت انسان خطرناک با سیستم آب و هوا،' هدف نهایی کنوانسیون آب و هوا سازمان ملل متحد، یک نتیجه از این است - و نشست در حال انجام در ورشو دقیقا در البته که نه برای ایجاد یک تغییر. کار در بسیاری از مکان ها در سراسر جهان، از هائیتی به هند به اروپا و ایالات متحده، من شاهد موفقیت کمی در متقاعد کردن مردم از اهمیت قربانی کردن برای مشترک جهانی است. این روش بی اثر بوده است.

من چند سال پیش در این نشریه نوشت که "انرژی جدید برای مذاکرات" مورد نیاز است. عنوان مقاله، البته، یک بازی با کلمات بود: بیشتر از هر چیز دیگری ما نیاز به سرعت به سیستم های انرژی جدید ساخته شده بر مصرف کارآمد و منابع تجدید شونده، و همچنین راه حل های انتقال غیر متمرکز و هوشمند انتقال، به منظور decarbonise جوامع ما و کمک به آنها برای انطباق با تغییر آب و هوا. اما ما نیز برای مذاکره نیاز به انرژی جدید، تجدید پذیر و پایدار است. بحث در مورد کاهش خطرات آب و هوایی به عنوان آنچه که می تواند به دست آورد، و نه از آنچه باید داده می شود، و یک استراتژی است که در هسته آن بر اساس تجربه است که در حال حاضر در بسیاری از مکان ها در سراسر جهان در راه ساختن اقتصاد کم تولید گازهای گلخانه ای انجام شده است ممکن نمی فقط الهام مقیاس بالا و تکرار بر روی زمین عمل بلکه احیای همکاری بین المللی و جاه طلبی.

ارسطو نشان می دهد که هر عمل انسان تا به یک هدف ('telos')، و این که هدف نهایی همه اقدامات انسانی پیگیری ما از خوشبختی است. ساخت پایداری به عنوان یک عامل برای محدودیت عمل انسان قطعا این ایده از یک معیار برای رسیدن به شادی بیرون کشیدن، و نه، به احتمال زیاد، وحدت میان بازیگران. در تمام سطوح سازمان، از افراد تأمل در شیوه زندگی خود را به شهرداری ها را اشغال کردند با برنامه ریزی شهری به استان و دولت فدرال رو به منافع در سوزاندن نامحدود از سوخت های فسیلی - من معتقدم که ما قادر خواهد بود برای تغییر آن مسیر سریع تر و بیشتر به طور مداوم هستم اگر ما از آنچه که می تواند به دست آورد آگاه هستند: یک جهان صلح آمیز تر، اقتصاد با شغل بهتر، شهرستانها سبز تر و امن تر، و زندگی شادتر و سالم در محیط دست نخورده حفظ شده است.

عکس های اخیر از ویرانی که گردباد هاییان سمت چپ پشت سر ما می دهد احساس از آنچه آب و هوای بیشتر و شدید در فروشگاه برای ما داشته باشد. بدون شک، محدودیت های بسیار واقعی به رفتار ما است که ما باید در نظر وجود دارد و علم به ما می گوید با افزایش اعتماد به نفس که در آن از این آستانه از اقدامات مشترک ما باید، نشان می دهد حداکثر افزایش درجه حرارت جهانی و غلظت گاز های گلخانه ای مربوطه. به منظور رسیدن به سطح جاه طلبی لازم برای در محدوده ما باقی بماند، با این حال، ما می توانیم در حال حاضر در موفقیت های قابل توجه است که در decarbonising اعمال انسان در بسیاری از مکان ها در سراسر جهان به دست آمده است ساخت. و آنچه ما با تجزیه و تحلیل کاندیدا توسعه کم انتشار پیدا است که آنها بدتر اما بهتر از کسانی که پشت در پشت نه - اقتصادی، اجتماعی و، نیازی به ذکر است، سازگار با محیط زیست.

شروع از این داستان های موفقیت آب و هوا و توسعه، ما باید به شناسایی اهداف واقعی و عملی. ما ممکن است که ما بسیار بلند پروازانه تر از ما فکر می تواند باشد، و رسیدن به اهداف کاهش گازهای گلخانه ای لازم ممکن است راحت تر از معمول به تصویر کشیده است. گذار ما به جوامع پایدار خوب برای ما، شهرستانها ما، کشور ما، و زمین خواهد بود. آب و هوا و توسعه ما گفتمان های از conceptualisations های مختلف برای بیش از حد طولانی را شروع کرده اند. برای پرداختن به موفقیت این مناطق وجودی تصمیم گیری، پاسخ خواهد بود.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد توسعه در تاریخ 18 نوامبر، 2013.

پست های مرتبط با ریز عکسها به
سیاست آب و هوا ، COP19 ، انرژی ، گردباد هاییان