کشورهایی مانند برزیل، اکوادور و پاپوآ گینه نو برای جبران خسارت های مالی درخواست برای رسیدگی به جنگل زدایی، و در حال حاضر عربستان سعودی می خواهد جبران اگر کشورهای مصرف نفت خود را کاهش دهد، برای کاهش تغییرات آب و هوا. آیا آن را به طور کامل دور از ذهن بپرسید که آیا افراد باید برای داشتن فرزند کمتر و یا بدون جبران؟

در مرکز ویلسون بحث و گفتگو در چهارشنبه، خبرنگار نیویورک تایمز اندرو Revkin در نظر گرفته این ایده و اظهار داشت که داشتن فرزند کمتر یکی از بهترین راه هایی که افراد می تواند میزان کربن خود را کاهش بود. انسان تکثیر تصاعدی، و داشتن دو فرزند به جای سه می تواند مصرف انرژی را که در غیر این صورت برای نسل رخ می دهد را کاهش دهد. گزارش توسط پل Murtaugh PDF از دانشگاه اورگان نشان داد که "میراث کربن" از داشتن فرزند اضافی بیست بار از گزینه های دیگر افراد در طول عمر خود را مهم تر است (مانند چه نوع از حمل و نقل استفاده می کنند، به عنوان مثال.) در ایالات متحده، یک کودک 160 بار تاثیر کربن از یک کودک متولد در بنگلادش، با توجه به Murtaugh.

Smaller Family Tree, Fewer Emissions

درختان کوچکتر، کمتر انتشار

جمعیت جهان در حال حاضر 6.8 میلیارد است و پیش بینی می شود برای افزایش به 9.1 بیلیون تا سال 2050 ما را در مخمصه جهانی: کشورهای صنعتی در حال تلاش برای محدود کردن مصرف انرژی خود را در حالی که تشویق و در برخی از راه های کمک به کشورهای در حال توسعه به صنعتی است که به بالارفتن خواهد خود را تقاضای انرژی.

اعتبارات کربن برای کودکان کمتر ممکن است در کشورهای در حال توسعه کمتر قابل اجرا، از کشورهای صنعتی بسیار بالاتر در هر میزان انتشار سرانه. همچنین، با توجه به متخصص جمعیت و رابرت Engelman ورلد واچ معاون رئيس جمهور، 200 میلیون نفر از زنان که می خواهند برای جلوگیری از حاملگی ها آن را به خطر می اندازند به هر حال چون آنها دسترسی کافی به پیشگیری از بارداری و خدمات بهداشت باروری مرتبط. به عنوان Engelman در کتاب خود توضیح می دهد بیشتر: جمعیت، طبیعت، و چه زنان می خواهند، فراهم کردن دسترسی به تمام زنان به طور طبیعی باعث می شود باروری کاهش می یابد. عوامل دیگر عبارتند از: آموزش افزایش دختران و برابری جنسیتی، که قدرت دادن به زنان به دنبال کردن خدمات بهداشت باروری، آنها را تحت تاثیر قرار برای شروع باروری در سنین بالاتر، و افزایش قدرت چانه زنی خود را با شوهر برای تصمیم گیری چه وقت و چگونه بسیاری از کودکان داشته باشند.

با توجه به گزارش های اخیر توسط جمعیت بین المللی اقدام PDF، 37 از 41 برنامه های انطباق ملی اکشن (NAPAs) توسط کشورهای کمتر توسعه یافته به UNFCCC ارائه رشد جمعیت و تراکم بالا به عنوان یک عامل که باعث می شود آنها را بیشتر به تغییرات آب و هوایی آسیب پذیر را شناسایی کرده اند. فقط یکی از این کشورها، با این حال، پیشنهاد یک طرح انطباق که شامل بهداشت باروری و تنظیم خانواده. با وجود تماس های برای ترویج خدمات بهداشت باروری و تنظیم خانواده به عنوان یک مسئله حقوق بشر، از آن باقی مانده به طور کلی از مذاکرات منجر به کپنهاگ وجود ندارد. حتی اگر ما شروع به انجام نمی توزیع اعتبارات کربن به زوج های بدون فرزند و یا پدر و مادر از خانواده های بسیار کوچک - یک ایده به احتمال زیاد برای اثبات به چالش کشیدن به نوبه خود به سیاست - ما می توانیم بحث در مورد این اتصال به تغییرات آب و هوایی پرورش. و ما می توانیم کمک به ایجاد ظرفیت های زنان و همسران آنها در همه جا به را انتخاب کنید را برای خود زمان و تعداد بارداری.

پست های مرتبط با ریز عکسها به
میراث کربن ، تنظیم خانواده ، سرانه تولید گازهای گلخانه ای ، جامعه ، خدمات بهداشت باروری ، رابرت engelman ، زنان